Hakkımızda

1971’den beri

zaman, tecrübe ve teknolojinin getirdiği modern takım tezgahları ve son teknoloji üretim hattı ve teknikleriyle el aleti üretici markası olup bunun yanı sıra başta otomotiv inşaat savunma sanayi ziraat denizcilik ve madencilik endüstrilerine sıcak dövme hattımızda parça üretimi yaparak iş partner desteği sağlamaktayız.

CAD/CAM/CAE destekli programlarla bilgisayar destekli Cnc takım tezgahları ile üretim gücümüzü ve teknolojik yapılanmamız yurtiçi ve yurtdışındaki arz ve talebin istenilen standartları ve kaliteyi ERMERT olarak tesisimiz ve güçlü ekibimiz olarak karşılamaktayız.

Bünyemizde bulunan sıcak Çelik dövme tesisimizde 500 gr dan 7000 gram a kadar dövme parçaları maxi ve hidrolik çekiçlerde üretebilme dövme ve işleme gücüne sahiptir.

Yüksek hassasiyetli CNC takım tezgahlarıyla her türlü sıcak dövme kalıplarımızı model-dizayn-cad-cam ve işleme aşamalarını yarım aşırın verdiği tecrübe ile bünyemizde yapmaktayız.

ERMERT el aleti üreticisi olarak yüksek kalite ve zengin ürün çeşitleriyle talep doğrultusundan 20 yıldır el aletinin ana vatanı olan Almanya ya dünya markalarına fason imalat ve sıcak dövme yapmaktadır. Dünya standartlarına uygun tam teşekkürlü imalat-üretim prensibiyle sektörde ve dünyada markamızı yüksek kalitesi ve güvencesiyle adından bahsettirmektedir.

Sürekli araştırma -geliştirme ve büyüme içinde siz değerli müşterilerimize başlangıçtan sonuca model-dizayn-kalıp-dövme-işleme-ısıl işlem-boya-montaj ve kalite kontrol sonucunda tam iş tam güvence ile güçlü ekibimiz ve tesisimiz ile 5000 m2 kapalı alanında siz değerli partnerlerimize hizmet vermekteyiz.